KAIP MES VASARĄ SUTIKOME

07

Birželis

KAIP MES VASARĄ SUTIKOME

   Praėjusį penktadienį kvietėme visus prie fontano vasarą pasveikinti. Sujungėme jėgas su miesto darželiais, Pakruojo automobilių sporto klubu, Pakruojo senamiesčio bendruomene, šokių studija „Saulės linija“, bendrija „Pakruojo viltis“, LSB Pakruojo skyriumi ir suplanavome renginį visai šeimai – su koncertais, edukacijomis, pramogomis, karšta sriuba. Vakarą turėjo užbaigti muzikantų Gintauto Gvazdausko ir Rolando Sereikos melodijos, atliekamos prie fontano

  Gaila, kad planus apgadino oras. Nelabai tiko ir posakis „Nėra blogo oro, yra netinkama apranga“, nes mums aktualus  ir aparatūros išsaugojimo klausimas. Taigi norom nenorom, bet daugelis renginių – kūrybinės Lauros Valentinienės dirbtuvėlės, orkestro „Viestartas“ pasirodymas,  linijinių šokių programa, vakarinė muzikantų programa – persikėlė į kultūros centrą.
   Už bendrystę nuoširdžiausiai dėkojame visiems partneriams: Pakruojo ASK, LSB Pakruojo skyriui, Pakruojo senamiesčio bendruomenei, visiems miesto lopšeliams–darželiams –SAULUTEI, VARPELIUI, VYTURĖLIUI, studijai EN-DEN-DU iš Šiaulių, šokių studijai SAULĖS LINIJA, Pakruojo atviram jaunimo centrui, renginio vedėjams Benui Nikalajevui ir Evelinai Kazlauskaitei, Pakruojo seniūnijai, Pakruojo rajono bendruomeninių šeimos namų komandai, bendrijai PAKRUOJO VILTIS, Laurai Valentinienei, ištikimiausiam mūsų pagalbininkui Raimundui Tamašauskui bei žurnalistams Algiui ir Nijolei Padoroms.
   Už sveikinimus ačiū sakome Pakruojo r. sav. admin. direktoriaus pavaduotojui Gintarui Šurnai ir Švietimo skyriaus vedėjai Irenai Mažulienei, už idėjos palaikymą ir visokeriopą pagalbą dėkojame Socialinės rūpybos skyriaus vedėjai Daivai Rutkevičienei.
   Įsitikinome - kartu mes galime tikrai daugiau, geriau ir įdomiau. Vasara tik prasidėjo, tad sujungę jėgas kviesime į kitus renginius – Jonines (birželio 23 d.), Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną (liepos 6 d.), folkloro šventę„Žiemgala 2019“ (rugpjūčio 15 d.), Pakruojo šventę (rugpjūčio 23-25 d.). Na, o rugpjūčio 30 d. organizuosime  vasaros išlydėtuvių šventę. Iš principo. Kad už apgadintą sutiktuvių nuotaiką atsigriebtume išlydėdami.

 

Pakruojo kultūros centro informacija

Nijolės Padorienės nuotraukos