Lietuvos gimtadienio proga prisidėkime prie vyksiančių akcijų

15

Vasaris

Lietuvos gimtadienio proga prisidėkime prie vyksiančių akcijų

 
Vasario 15 d. 10 val. Kruojos upės saloje
Jaunimo iniciatyva Kruojos upės saloje bus kuriamas „gyvas šimtukas“. Ateikite ir tapkite jo dalimi. Procesas bus filmuojamas ir fotografuojamas iš viršaus, tad džiaugsimės tapę įamžintų akimirkų herojais. Organizatoriai vaišins arbata, šventiniais sausainiais. O kad vaizdas būtų įspūdingesnis, visi raginami pasirūpinti šventine trispalve atributika: balionais, vėliavėlėmis, šalikais ir kt.
 
Vasario 16 d. 11.15–12.15 Nepriklausomybės skverelyje (prie bažnyčios)
Po Šv. Mišių ir iškilmingos renginio dalies kviečiame dalyvauti akcijoje „Trys spalvos“. Atsineškite po 20 cm geltonos, žalios ar raudonos ( arba visų trijų spalvų) juostelių – jomis papuošime jubiliejaus skaičių 100, atsirasiantį skverelyje „saulutiečių“ iniciatyva. O kol vaišinsimės arbata ir koše, raginame dalyvauti gražiausių lietuviškų žodžių sakymo maratone. Tegu nenutrūkstamai skamba iš mūsų visų lūpų gražiausi lietuviški žodžiai! Žodžiai gali būti skaitomi iš lapelio ar lietis iš atminties ir širdies – jokio skirtumo!
 
Vasario 17 d. 8:00 – 12:00 Laičių II tvenkinyje (Paežeriuose)  vyks POLEDINĖS ŽŪKLĖS VARŽYBOS.
Nugalėtojai varžysis dėl prizinių vietų ir Mero taurės. Registracija tel. 8 686 80 973
Pakruojo ASK su partneriais organizuoja AUTOMOBILIŲ ORIENTACINES VARŽYBAS Lietuvos valstybės
atkūrimo 100 – mečiui paminėti. Varžybų maršrutas - Pakruojo rajono vietovėmis 100 km su lankytinais objektais ir užduotimis. Startinis įnašas dalyvių ekipažui – 20,00 Eur. Įnašą sumokėti iki 2018-02- 12. Dalyvių registracija – 9:00–10:00. 
Organizatoriai ragina minėti Lietuvos šimtmetį ir prisijungiant prie įvairių akcijų.
 
Organizatoriai