Sudie, vasara! Sveikas, rugsėji!

03

Rugsėjis

Sudie, vasara! Sveikas, rugsėji!

 

Rugpjūčio 30 d. Vienybės aikštėje įvyko renginys, užbaigiantis Pakruojo kultūros centro sumanymą - organizuoti vasaros paskutinio mėnesio penktadienių muzikinių vakarų ciklą.

Pati gamta mums buvo palanki, tad vasarą užbaigėme linksmai ir pasitikome rugsėjį su šypsena. O mažieji – su nuotaikinguoju Burbulų Dėde. Spalvingi burbulai praskaidrino vaikų nuotaiką, o suaugusius mintyse grąžino į vaikystę, kur visada viskas švelnu, malonu, miela, žaisminga ir paprasta.

Muzikinį vakarą užbaigė ir su trenksmu vasarą išlydėjo DIKSELENDO vyrai: mušamųjų ir kolektyvo tramdytojas Egidijus Šlapikas,  saksofonistas – Karolis Sudaris, klarnetu grojo Vytautas Lukošiūnas, trimitu – Benas Petrulaitis, trombonu – Vitoldas Vaitiekūnas, akordeonu – Vytautas Kriščiūnas, klavišiniais – Gintautas Gvazdauskas. Kolektyvo vadovas Egidijus susirinkusius pradžiugino savo atliekamomis nuotaikingomis dainomis.

Džiaugiamės, kad mūsų sumanymas pasiteisino. Mes vengėme žodžio „koncertas“, o muzikiniai vakarai buvo organizuoti tam, kad turėtume priežastį susitikti prie fontano, pabendrauti, pasidžiaugti vieni kitais. Ir pavyko!!!

Už tai, kad gausiai rinkotės, mus palaikėte, galvojame, kad nusipelnėte premijos. Jei tik oras bus palankus, rugsėjo 27 d. (penktadienį) 17 val. pakviesime į liaudišką vakaronę, kur susipins dainos, šokis ir muzika, o nuotaika, garantuojame,  bus puiki, jei tik patys ją kursite. Užbaikime lauko renginių sezoną kartu!!!

 

Pakruojo kultūros centro informacija