Veikia paroda „Ženklai iš praeities“

29

Rugpjūtis

Veikia paroda „Ženklai iš praeities“

        Rugpjūčio 21 d. Pakruojo kultūros centre įvyko Pakruojo, Rundalės ir Šiaulių dailės studijų lankytojų darbų parodos „Ženklai iš praeities“ atidarymas. Parodoje vyrauja  baltų mitologija, ženklų ir simbolių prasmių tematika sukurti darbai, kuriems atsirasti impulsą davė rugpjūčio 5–7 dienomis Pakruojo kultūros centre organizuotas pleneras.

     Plenero metu  dailininkė Zita Viliutytė vedė paskaitas ir organizavo kūrybinius užsiėmimus

      Parodą atidarė Pakruojo kultūros centro direktorė Renata Budrienė, kuri padėkojo dailės studijų vadovėms bei dailės studijų lankytojams už darbus, papasakojo apie pasirinktą temą ir jo reikšmę.

      Plenero vadoves bei kūrinių autorius sveikino Pakruojo rajono savivaldybės vicemeras Virginijus Kacilevičius bei  Pakruojo rajono savivaldybės tarybos narė, plenero dalyvė Erika Kižienė, parodoje taip pat pristačiusi savo tapybos darbą.

    Kiekvienas autorius trumpai pristatė savo darbą, papasakojo, kokie ženklai ir simboliai yra pavaizduoti, kokios jų reikšmes ir  pasirinkimo motyvas.

       Pleneras organizuotas įgyvendinant Pakruojo kultūros centro projektą „3P (Patriotiškumo – Pilietiškumo – Partnerystės) renginiai Pakruojyje“. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Pakruojo rajono savivaldybė.

Paroda Pakruojo kultūros centre paroda veiks iki rugsėjo vidurio, vėliau keliaus į Rundalę.

 

Nuotraukų autorius -  Romas Urbas